W 2015r. zrodziła się nasza akcja ParaSzukaMieszkania.pl, której pierwotnym celem było znalezienie mieszkania do wynajęcia, ponieważ z tym był duży problem. Cel  został osiągnięty! Znaleźliśmy 32m kawalerkę na lubelskich Bronowicach, którą wyremontowaliśmy dzięki ludziom dobrych serc. Obecnie wykorzystujemy naszą stronę do  przełamywania barier  społecznych oraz  mentalnych, szczególnie osób niepełnosprawnych – chcemy obudzić w nich wiarę i zmotywować do działania, ponieważ są tego warci – jak każdy człowiek. Jeśli ktoś z Was jest nowy na tej stronie to zapraszamy pod ten link.

Jednak Potrzebujemy Waszej Pomocy

W tym roku kończy się nam umowa najmu, lecz związku z remontem jaki przeszło to mieszkanie – w umowie najmu mamy zawartą klauzurę pierwokupu. Właściciel wycenił nam kawalerkę na  140 tysięcy złotych. Naszym zdaniem kwota jest uczciwa, zwłaszcza gdy porównamy ceny podobnych lokali w pobliżu. Jednak to jest 140.000 zł, których w pojedynkę nie uzbieramy. A na kredyt nie mamy szans. Dlatego zdecydowaliśmy się na Crowdfunding – finansowanie społeczne.

W grupie tkwi ogromna siła i nawet jeśli każdy z Was wpłaci choćby 10 – 50 zł to już będzie duża kwota. Wybraliśmy zaufany i sprawdzony serwis Pomagam.pl, gdzie możecie w bardzo łatwy, a zarazem  bezpieczny sposób wpłacić określoną przez siebie sumę. Możecie przejść do zbiórki klikając w poniższy box lub tutaj.

udostępniajcie ten post dalej – w ten sposób również nam bardzo pomagacie; im więcej udostępnień tym większy rozgłos. Jeśli możecie wesprzeć naszą akcję inaczej lub po prostu chcecie się z nami skontaktować – piszcie na adres kontakt@paraszukamieszkania.pl