Każdy może do nas dołączyć. Chcemy, aby akcja #ParaSzukaMieszkania nabrała potężnego rozgłosu – dać społeczności – pełnosprawnej oraz niepełnosprawnej – sporą dawkę pozytywnej energii.

Wbrew pozorom podobnych związków w Polsce jest wiele, lecz nie każda taka para jak my chce aż tak się ujawniać, upubliczniać swoich uczuć – dlaczego? Z banalnego powodu – dla nich jest to całkowicie normalne. Niema nic nadzwyczajnego w tym, że Miłość połączyła dwoje ludzi i jedno z nich jest na wózku. A jednak…, gdy przechodzimy ulicami, dając sobie  pocałunki – wzbudzamy ciekawość, a czasem kontrowersję. Mało kto ma odwagę podejść i porozmawiać. Dlatego chcemy się z Wami dzielić naszą historią oraz wyzwaniami jakie przed nami stoją.

Ci, którzy chcą nam pomóc i wesprzeć akcje – prosimy o odsyłanie i promowanie naszej strony za pomocą Facebook’a, Twitter’a, Google+ czy innych mediów społecznościowych używając przy tym naszego hashtaga – #ParaSzukaMieszkania.

3 Komentarze

  1. MartaOdpowiedz17 czerwca 2015 o 13:10 

    też jesteśmy parą i szukamy mieszkanka w woj lubelskim. Ja jestem o kulach też „mózgowiec” ze stridem -12 dioprii a mój chłopak jest zdrowy tylko szukamy w swoim regionie ze względu na jego pracę. Niestety bloki u nas są czteropiętrowe bez windy i brak wolnych mieszkań a na parterze znaleźć to już będzie wyczyn. Powodzenia

  2. PaulaOdpowiedz13 czerwca 2016 o 13:03 

    Cześć kochani! Bardzo Wam gratuluję 🙂 napisałam do was wiadomość i czekam na kontakt. Buziaki i szczęscia na wspólnej drodze życia

Dodaj komentarz