Mieszkanie znalezione!


Podpisaliśmy już wstępną umowę na najem 32m² mieszkania na Lubelskich Bronowicach – znajduje się na piątym piętrze, ale jest super podjazd do klatki i są dwie windy – szczególne podziękowania dla Michała Zabaryłło, naszego zaprzyjaźnionego pośrednika, który bardzo nam pomaga w sprawach stricte organizacyjnych i nie tylko – powiedział, że zakasze rękawy, by pomóc w odświeżeniu naszego nowego gniazdka.

Mieszkanie wymaga remontu – jako że chcemy tam zamieszkać na znacznie dłuższy okres, właściciel chce nam pomóc. Mieszkanie możemy urządzić pod siebie i wedle naszych potrzeb.  Właściciel może samodzielnie wykonać remont, lecz wówczas wzrośnie standard a wraz z nim cena za wynajem. Dlatego zbieramy wszystkie swoje Siły, by jak najbardziej zminimalizować koszt remontu.

To, co Wy możecie zrobić dla nas, to wesprzeć nas rzeczowo lub bonami do sklepów budowlanych/meblowych, inaczej zwanymi kartami podarunkowymi. A jeśli chcecie wesprzeć nas finansowo – możecie zrzucić się na urządzenie mieszkania: https://zrzutka.pl/urzadzenie-mieszkania

Grubsze prace zostały już wykonane – hydraulika i wymiana całej instalacji elektrycznej. Teraz nadszedł czas, by urządzić nasze nowe gniazdko. Właściciel kupi meble kuchenne, zaś pokój spoczywa na naszych barkach. Wszystko, co kupimy jest nasze.

Czego potrzebujemy?

  • Mebli
  • Wersalki
  • Żyrandol
  • Dywan
  • Odkurzacz

Pomyślcie – może zostało coś po Waszym remoncie? a może ktoś z Was ma znajomych, którzy mogą nas wesprzeć? Chętnie od Was przyjmiemy każdą pomoc.

Możecie także do nas przyjechać i nam pomóc w remoncie.

Poniżej umieszczamy formularz kontaktowy lub możecie napisać do nas bezpośrednio na luki2p@gmail.com

Napisz do nas


[contact-form-7 404 "Not Found"]

Dodaj komentarz