Z tej strony kłania się w pas Łukasz i Ewelina – nietypowa para z Lublina, która chadzając po mieście wzbudza wielkie zainteresowanie, a nierzadko zmieszanie – pytając „to Twój brat?”. Jakież zakłopotanie musi być, gdy pada odpowiedź „Mąż”.

Jaki jest cel MilośćBezTABU.pl

To czysta reaktywacja naszej poprzedniej akcji ParaszukaMieszkania.pl, której celem było znalezienie mieszkania do wynajęcia, ponieważ przez ludzkie stereotypy bano się nam wynająć jakiekolwiek mieszkanie. Cel  został osiągnięty – z pomocą Innych znaleźliśmy i odnowiliśmy mieszkanie! Obecnie wykorzystujemy naszą platformę do  przełamywania barier  społecznych oraz  mentalnych, szczególnie osób niepełnosprawnych – chcemy obudzić w nich wiarę i zmotywować do działania!

Pragniemy także wspierać podobne związki do naszego, wbrew pozorom takich par / małżeństw jest naprawdę dużo. Nie każdy jednak  potrafi    się sam przełamać i opowiedzieć swoją historię – a te bywają niezwykłe.

Pokrótce się  Wam przedstawimy.


Ja, jestem rodowitym  Lubelakiem z mózgowym porażeniem i jak na mózgowca przystało jestem powyginany na wszystkie strony świata. Prawdę mówiąc, jedyne co mam sprawne to głowa. Nawet, pochwalę się, że dostałem się na Katolicki Uniwersytet Lubelski, kierunek – filozofia! Jednak po kilku wykładach uznałem, że studia stanowczo nie są dla mnie. Oddałem się w pełni mojej Pasji – programowaniu aplikacji na potrzeby Internetu, czyli temu co sprawia mi ogrom frajdy i od trzech lat dynamicznie rozwijam się w tej dziedzinie. Ponadto uwielbiam obdarzać innych dobrą energią i wierzę, że poprzez tą stronę jak i samą akcję uda nam się dać Wam wiele inspiracji.

Zapalony i napalony programista kochający doświadczać nowych wyzwań. Jego głowa jest wypełniona szalonymi pomysłami, które skrupulatnie wciela w życie. Kilka lat temu postanowił, że będzie kreował rzeczywistość wedle swoich pragnień. Zrozumiał także, że to żaden wstyd prosić innych o pomoc, głupotą jest o nią nie prosić – człowiek sam w sobie jest nikim, to Inni kształtują jego wartość.

Ona zaś jest z  Poznania, pasjonatka dzieci i wszystkiego, co z nimi związane. W wieku trzynastu lat, w  drodze do domu odebrała samodzielnie poród w Poznańskim autobusie – od tamtej pory kocha uczestniczyć w rozwoju dzieci i dokłada wszelkich starań, by dać im jak najwięcej. Laureatka akcji Ośmiu Wspaniałych – jak coś robi, to wkłada w to całe swoje serce. Obecnie kończy Terapię Zajęciową, która doskonale współgra z Jej charakterem.

Herszt Baba – w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Potrafi, jak mało kto iść z determinacją do celu, który sobie wyznaczyła. Krytykę innych filtruje tak, aby wyciągnąć z niej jak najwięcej. Widząc krzywdę – nie jest jej bierna, zawsze reaguje. Ma świadomość swoich wad i zalet.

Nasza historia zaczęła się ponad sześć lat temu, kiedy ta namolna Pyra znalazła mnie w sieci i nie dawała mi spokoju. Jednak o tym możecie przeczytać – tutaj.

5 Komentarze

 1. dominika i dagmaraOdpowiedz24 czerwca 2018 o 22:21 

  http://www.ddandrzejewskie.pl/ zapraszam do odwiedzenia naszej stronki i fanpage bliżniaczki

 2. AsmodayOdpowiedz24 lipca 2018 o 11:38 

  Ja również prowadzę bloga o małżeństwie w których jest osoba niepełnosprawna ale jest mniej optymistyczny https://czarnelustroxxx.blogspot.com może to jednak w czymś Wam pomóc

 3. AnnaOdpowiedz5 października 2019 o 11:44 

  Życzę dużo miłości, jesteście świetni.Pozdrawiam Ania

 4. AndrzejNaWózkuOdpowiedz10 października 2021 o 19:30 

  Wspaniała z Was para. Gratuluję Ci Łukaszu wspaniałej żony. Ja również jestem osobą poruszającą się na wózku i byłem przez 5 lat bardzo szczęśliwy z pełnosprawną dziewczyną, ale niestety okazało się, że po pięciu latach przestałem ją uszczęśliwiać i zostawiła mnie dla zdrowego chłopaka.

 5. AnnaOdpowiedz2 lipca 2022 o 20:07 

  Widziałam Was w telewizji i dla mnie wasz związek to nic zaskakującego, bo sama choruje na MPD😊
  Może tak naprawdę to Ci “zdrowi” są chorzy, bo my Łukasz jesteśmy super!, 💪

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.