Trochę czasu minęło i.. jest nas więcej!

Szczęśliwa Rodzina

Bardzo często bywa tak, że Dzieci przewracają Świat do góry nogami i pokazują inne jego oblicze. Nie inaczej jest u nas..

Długo się nie udzielaliśmy na naszym FP MiłośćBezTabu.pl za co – ponownie Was przepraszamy. Było to spowodowane ciążą Eweliny, która nie należała do łatwych. Jednak, daliśmy radę 💪

Poznajcie naszego drugiego, mocno wyczekiwanego Syna, Nikodema – przyszedł na ten, jakże zwariowany świat 26 czerwca 2022r. Zaś rok wcześniej sprzedaliśmy nasze ukochane “32m Szczęścia” i kupiliśmy nieco więcej ów metrów szczęścia – właśnie z myślą o rodzeństwie dla Tobiasza. Oczywiście wszystko ostro skracam i nie zdradzam tu wielu trudów, które musieliśmy przejść, by osiągnąć kolejny, upragniony cel.

Niemniej, te ostatnie dwa lata dały nam nieźle w kość – i nie ma co tu cukrzyć – nadal dostajemy (nie jeden Rodzic wie o co chodzi). Jednak każdy, kto chce coś osiągnąć dostaje w cztery litery – tak jest i tyle.

Chłopaki pochłaniają większość naszego czasu, zrzucając pozostałe rzeczy na drugi plan. Wiedzcie jednak, że Żyjemy i jesteśmy szczęśliwi. 🫶

Photo by: Agnieszka Jargiło

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.