Kto nas wspiera?

Nasza akcja nabiera tempa. Być może wkrótce będzie jeszcze głośniej o akcji niż do tej pory, ale o tym napiszemy Wam za kilka dni.

Dziś zdamy Wam raport z minionego tygodnia. Przechodzimy zatem do konkretów.

Przede wszystkim wielkie dzięki dla Was.To Wy napędzacie całą akcję, udostępniając nasze wpisy na swoich profilach społecznościowych. Jednego dnia mieliśmy ponad dwa tysiące odwiedzin tylko z Facebooka – pokazuje to jak wielką Siłą dysponujecie! Jeśli ktoś z Was chciałby jeszcze bardziej nas wesprzeć – wejdźcie na nasz FanPage i podzielcie się nim na swoich tablicach. W taki sposób pomożecie zbudować społeczność, w którą chcemy tchnąć jak najwięcej inspiracji oraz motywacji.

Na pewno kojarzycie serwis gratka.pl.Jeśli wejdziecie na oferty w województwie Lubelskim – na pewno natkniecie się na nas. Otrzymaliśmy od zespołu Gratki dwa darmowe miejsca reklamowe i mnóstwo pozytywnej energii – dzięki.

Kolejne podziękowania dla Gumtree – tak, tam też nas znajdziecie. Zespół tego serwisu wyróżnił nasze ogłoszenie za darmo. Dziękujemy.

Mamy również zaufanego pośrednika z Metrohouse – Michała Zabaryłło, który intensywnie szuka nam nowego gniazdka. Pomaga nam zupełnie bezinteresownie, ale my i tak zrobimy swoje.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.