Materiały do remontu – co już mamy, a co jeszcze jest potrzebne..

Dziś piszemy w nawiązaniu do remontu mieszkania, który musimy wykonać w naszym nowym lokum. Wystarczył jeden dzień, by odtrzymać od Was odzew – coś niesamowitego. Jako pierwsza zgłosiła się Krawcowa, która zaproponowała uszycie firanek – mamy tylko podać wymiar okien, wkrótce to uczynimy.

Napisali do nas również Chłopaki z grupy Magnifiko, którzy na co dzień pracują w przestrzeni miejskiej, tworząc profesjonalne i piękne murale. Nam, zaoferowali farby oraz pomoc w wymalowaniu mieszkania – kto wie, może walną  jakieś Arcydzieło na ścianie 😀

To już jest naprawdę dużo i dziękujemy Wam za chęć wsparcia. Jednak największego remontu wymaga kuchnia (poniżej umieszczamy zdjęcia), która po rozwaleniu ścianki będzie mieć 7m² – tu nie mamy nic, oprócz farb od Chłopaków. Właściciel zapewni zestaw kuchenny, ale całą resztę – czyli: terakotę, kleje, fugi, armaturę kuchenną – musimy zdobyć. Potrzebujemy także mebli do  pokoju.

Wierzymy, że z Waszą pomocą to się uda – pamiętajcie, że w grupie jest ogromna Siła. Możecie nas wesprzeć choćby udostępniając ten post na swoich tablicach – uruchamiając tym samym pocztę pantoflową, która jest niezawodna.

Jeśli ktoś z Was chce i może nam pomóc – podajemy Wam mail do nas: luki2p@gmail.com (Łukasz)

A tak wygląda kuchnia (rzeczy, które są widoczne na zdjęciach należą do byłych lokatorów i czekają na zabranie):

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.