Urządź Nam Mieszkanie – Jak Działa Zrzutka.pl

Wczoraj, na naszym FanPage poinformowaliśmy Was o tym, że wystartowaliśmy z projektem na zrzutka.pl. Postanowiliśmy przybliżyć Wam ten serwis i opowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.

Zrzuta na Urządzenie Mieszkania » tutaj

Doszliśmy do wniosku, że nie każdy z Was ma możliwość, czas, by przyjechać do nas i fizycznie pomóc w remoncie. A malutkimi kroczkami zbliża się etap urządzania naszego nowego gniazdka. W pokoju niema żadnych mebli, wersalki ani nawet żyrandola. Dlatego organizujemy zrzutkę, by urządzić mieszkanie. Jeśli śledzicie nas od początku to wiecie doskonale, że przez bardzo długi czas broniliśmy się przed wsparciem finansowym – liczyliśmy na pomoc rzeczową, jednak to nie wypaliło.

Do końca lipca musimy opuścić najmowany przez nas obecnie pokój, przez dwa tygodnie będziemy pomieszkiwać u Rodziców. Czasu jest niewiele, więc prosimy Was o pomoc i mobilizację sił. 

Zrzutka.pl – co to jest i jak działa?

Jest to portal umożliwiający zbieranie środków pieniężnych online. Zrzutka.pl bazuje na idei crowdfundingu, czyli bardziej po ludzku – finansowaniu społecznemu, w naszym kraju to coraz popularniejszy sposób na pozyskanie środków, na niezwykłe projekty. Nad zrzutka.pl czuwa cały sztab ludzi, by wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z prawem.

Jak Można Nam Pomóc?

Jeśli chcecie dorzucić swoje dwa grosze do mebli i innych pierdółek potrzebnych, bu urządzić mieszkanie – śledźcie poniższe kroki.

 1. Wchodzicie na zrzutka.pl/urzadzenie-mieszkania ;
 2. Klikacie WPŁAĆ z prawej strony;
 3. Podajecie kwotę, którą chcecie nam przekazać. Będziemy wdzięczni nawet za jedną złotówkę;
 4. Poniżej  podajecie jedynie swoje Imię, nazwisko i e-mail. Jeśli chcecie być anonimowi – możecie to zaznaczyć na samym dole, tuż przed wpłatą;
 5. Wybieracie formę przelewu – online lub przelew na indywidualne konto naszej zrzutki;
 6.  Akceptujecie regulamin i klikacie WPŁACAM.

Dalej pokieruje Was system transakcyjny banku, do którego należycie. Cały proces trwa maksymalnie 8 minut.

Czy Coś Jeszcze Możecie Zrobić?

Tak, możecie pomóc nam promować całą akcję umieszczając ten wpis lub link do naszej zrzutki na swojej Facebookowej tablicy. To także może bardzo nam pomóc – im większe grono osób wie o naszej akcji, tym większa szansa na jej powodzenie.

Za każde Wasze wsparcie z serca dziękujemy.

1 Komentarz

 1. JanuszekOdpowiedz28 stycznia 2019 o 21:06 

  Można więc powiedzieć, że 500 plus od MRPiPS Elżbiety Rafalskiej wiele Wam nie pomogło. PFRON też nie, ani żadna Integracja 😉
  Gdyby bowiem był rynek pracy ON tak doskonały, to zrzutka by nie była potrzeba. Ewentualnie hojnie dodane 70 zł do renty pozwoliłoby kupić meblościankę, tak za 5 lat 😉
  Trochę żartobliwie, gratuluję sukcesu, ale widzę, ze też walka z wiatrakami trwa….

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.