Wielkie Sprzątanie

Mieliście ponad dwa tygodnie odpoczynku od nas. Czas poinformować Was o aktualnym stanie akcji. Owa przerwa była spowodowana brakiem czasu osób, które nam wiernie pomagają. Niektórzy oberwali manto od swych żon, bo nie bywało ich w domu – zatem wypadało trochę przystopować.

Ci z Was, którzy myśleli, że to już koniec akcji byli w błędzie. Chcemy kontynuować projekt, ale o tym będziemy pisać w następnych postach.

Remont mieszkania jest już na półmetku – ściany w pokoju czekają na drugą warstwę farby, tym zajmuje się grupa Magnifiko.  Kolejne wielkie dzięki dla Krzysztofa oraz Andrzeja Kuchciaka – złożyli nam meble do pokoju. Warto też wspomnieć o Mariuszu, synu właściciela, który włączył się do akcji.

To był wielki remont, aż dziw bierze, że się udało – szczegółowe podsumowanie będzie już wkrótce – udowodnimy jak wielka siła jest w grupie.

Od dwóch dni mamy przyjemność mieszkać w naszym nowym gniazdku. Dziś, z samego rana nawiedziły nas Dziewczyny z “Zarażamy Radością” – wparowały z ścierami, płynami i wszystkim tym, co jest niezbędne do sprzątania – w zaledwie godzinę doprowadziły kuchnię do perfekcji. Zachęcamy Was, abyście zajrzeli na FanPage “Zarażamy Radością” i poznali ich historie – naprawdę warto.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.