Gosia i Łukasz Krasoń – Para, która daje Siłę do Życia

Dziś poznacie kolejną parę, która nie waha się mówić otwarcie o swojej Miłości. Tak naprawdę to Oni w pewien sposób przyczynili się do powstania naszej akcji. Ten wpis zapewni Wam ogromną dawkę energii.

Chcemy zacząć Wam przedstawiać podobne związki do naszego. Zobaczcie, że każda historia jest wyjątkowa i nie oznacza to, że jest jedna na milion – nie! Pamiętajcie, że Wasze życie zależy tylko i wyłącznie od Was. Jeśli zaś uważacie inaczej to.. prawdopodobnie oddaliście swój los w ręce innych. Czas to zmienić!

Łukasz i Gosia Krasoń – małżeństwo. Wielce prawdopodobne, że gdzieś już o Nich słyszeliście. Razem pokazują, że niemożliwe jest osiągalne. W 2013 roku ukazała się ich pierwsza książka “Wstań i jedź“, ale to tylko jedno z wielu ich osiągnięć. Organizują wiele Eventów, które mają za zadanie zmienić mentalność i zmotywować do działania. Wkrótce o jednym takim wydarzeniu dowiecie się z naszego FanPageŁukasz i Gosia

Łukasz w wieku siedmiu lat wylądował na wózku, w wyniku postępującej dystrofii mięśniowej. Jednak, jak zaraz zobaczycie robi chorobie nie lada psikusa – realizując własne marzenia wraz z swoją ukochaną.

Więcej nie będziemy się rozpisywać, usiądźcie wygodnie, wciśnijcie play i się zainspirujcie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.