Nowa odsłona, nowe cele!

Witajcie w pierwszym wpisie, w którym piszemy już jako Małżeństwo. Nie chcemy Wam cukrzyć jak jest teraz pięknie – bo jest. Zapewne znajdą się “weterani”, którzy stwierdzą, że po miesiącu nam przejdzie. Zatem pozostawiamy ten temat na kiedy indziej, dziś przedstawimy Wam wizję na to jak chcemy rozwinąć paraszukamieszkania.pl.

Ci z Was, którzy śledzą naszą akcję od początku wiedzą, że zakończyła się sukcesem – nie tylko znaleźliśmy mieszkanie do wynajęcia, ale także je wyremontowaliśmy wspólnymi siłami. Czas pomóc innym!

Pragniemy, by dzięki tej stronie – przede wszystkim osoby niepełnosprawne –  uwierzyły w to, że również mogą być szczęśliwe. Tak naprawdę w tych osobach tkwią największe bariery, które blokują ich przed pójściem naprzód. Chcemy to przełamać poprzez wpisy z naszego Życia, przedstawienie historii kolejnych par i organizowanie wydarzeń na terenie Polski. Jednak nasze działania są kierowane także do ogółu społeczeństwa, by wyeliminować stereotyp – niepełnosprawny = nieszczęśliwy – to jest obłudny fałsz, który wykreowano na potrzeby akcji charytatywnych, by żerować na ludzkiej litości. My mówimy temu stanowcze NIE – bo można inaczej.

No tak, ale domena paraszukamieszkania.pl do czegoś zobowiązuje 🙂 i chcemy wykorzystać naszą zdobytą wiedzę, by pomóc znaleźć mieszkania innym podobnym związkom i pomóc im rozkwitnąć. A tak między nami – na dniach będziemy wnioskować o mieszkanie i myślimy, że nie raz wykorzystamy naszą akcję 😉

To wszystko niema szans wypalić bez Was! Dlatego tak bardzo prosimy o Waszą aktywność – każdy lajk, komentarz i udostępnienie jest bezcenny. Każda Wasza aktywność pomaga rozpropagować naszą akcję.

5 Komentarze

 1. RafałOdpowiedz13 czerwca 2016 o 13:58 

  Brawo 🙂

 2. BarbaraOdpowiedz13 czerwca 2016 o 17:02 

  Wszystkiego pięknego dla Was 🙂

 3. BogdanOdpowiedz13 czerwca 2016 o 20:35 

  Trzymam za Was kciuki, abyście wytrwali w Waszej cudownej miłości. Osoby niepełnosprawne również kochają, i chcą być kochane tak jak inni ludzie, a może nawet kochają bardziej 🙂

 4. Niebieskooki :DOdpowiedz14 czerwca 2016 o 11:37 

  Witajcie, Wszystkiego co najlepsze dla Was, szczęścia, miłości, a przede wszystkim wytrwałości w pokonywanych trudnościach i dalszej pracy! 🙂 Pozdrawiam!

 5. Joanna JaroszOdpowiedz22 czerwca 2016 o 10:09 

  Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia dla Was kochani! 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.