Nasz Kanał na YouTube Jakoś się Ożywił..

Ponad rok temu założyliśmy kanał na YouTube, którego nie bardzo rozwijaliśmy. Przez ostatni tydzień jego oglądalność wzrosła o ponad 1000% – ni cholery nie wiemy, co jest tego powodem. Pojawiło się kilkanaście komentarzy, które skłoniły nas do napisania tego wpisu.

Na kanale mamy zaledwie dwa filmy, więc niewiele w porównaniu do tego, co publikujemy na naszej stronie czy też Fanpage. Jednak kilka osób zadało kilka ciekawych pytań. Wszystkie możecie znaleźć pod naszymi filmami na YT oraz pod tym video (Nietypowa Miłość w TVP.INFO) opublikowanym na prywatnym profilu. Poniżej skupimy się tylko na rzeczowych i coś wnoszących kwestiach..

“Ciekawe jak na to się zapatrują Ich rodzice?”

W naszych wpisach parokrotnie wspominaliśmy Wam, że na początku nie było łatwo – dotyczy to również Rodziców, obydwu stron. Każdy Rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i to jest naturalne. O wiele trudniej było z Rodzicami Eweliny, ale czy to nam przeszkodziło? Nie, wręcz przeciwnie – to nas umocniło! Teraz możemy powiedzieć, że mamy najlepszych Teściów pod słońcem.

“Co do mieszkania, to powinniście dostać socjalne,nie remontować czyjegoś mieszkania, które może Właściciel w każdej chwili wymówić!!!!”

Jak zapewne wiecie MiłośćBezTABU.pl powstała z naszej poprzedniej akcji ParaSzukaMieszkania. Mieliśmy przeogromny problem, by znaleźć lokal do najmu, zatem zdecydowaliśmy się nagłośnić to w mass mediach. Dzięki dobrym ludziom znaleźliśmy trzydziesto-dwumetrową kawalerkę, którą dla nas wyremontowano. Oczywiście obawy Mirki, która dodała ten komentarz – są w pewnym stopniu zasadne.

Jednak wszystko zostało ujęte w umowie. Mieszkamy tutaj już trzeci rok i mamy się dobrze. Ponadto mamy prawo do pierwokupu, z którego bardzo chcielibyśmy skorzystać – tutaj możecie nam w tym pomóc. Oczywiście poczyniliśmy także kroki, aby dostać lokal z miasta, lecz to trwa latami i jesteśmy na pograniczu dochodu uprawniającego nas do takiego mieszkania z zasobu miasta. Z drugiej strony ten nasz dochód jest zbyt mały, by uzyskać zdolność kredytową – zatem młot i kowadło.

“Ciekawe czy się bzykają”

Prosto z mostu – czasem tak najlepiej! Temat seksualności został już raz poruszony na naszych stronach – tutaj macie linka. Jednak chcemy prawdopodobnie zrobić osobną sekcję na temat seksualności osób niepełnosprawnych, ponieważ jest to istotna sfera. Jednakże możemy Was zapewnić, że w tych kwestiach jest nam dobrze.

Dziś na tych trzech komentarzach skończymy. Pamiętajcie, że poniżej macie możliwość komentowania i zadawania własnych pytań – do czego gorąco Was zachęcamy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.